Програма:
Театр Академічна музика Для дітей Танець ARKsquat

 

07-10 вересня 11-14 вересня 15-17 вересня

 

Програма ГОГОЛЬFEST 2017 умовно розділена на Зелену та Червону

Всі події Зеленої програми можна буде відвідати за Фестивальним абонементом, події Червоної програми оплачуються окремо.

 

 

ЧЕТВЕР, 07 ВЕРЕСНЯ
           
Довженко-Центр          
19:00 - 21:00   Володар мух (Україна, ЦСМ ДАХ / Театр PRACTICUM)   театр Сцена 6
18:00 - 23:00   Мистецька резиденція   візуальна програма ARKsquat
21:00 - 22:00   ЦеШо (Україна, Влад Троїцький / Teatr-Pralnia)   музика/театр Вулична сцена
           
П'ЯТНИЦЯ, 08 ВЕРЕСНЯ
           
Довженко-Центр          
16:00 - 23:00   Кінопрограма з Андрієм Алферовим   кіно / освіта Кінолекторій
17:00 - 23:00   Мистецька резиденція   візуальна програма ARKsquat
18:00 - 19:00   Театральна резиденція в рамках ETC Residency -
ark "EUROPA"
(Україна / Грузія / Німеччина / Велика Британія)
  театр ARKsquat
20:00 - 21:30   Вистава з програми української незалежної сцени   театр Сцена 6
           
Театр на Подолі          
20:00 - 22:00   I Baslacchi. Omaggio a Fellini
(Італія, Compagnia Artemis Danza)
  балет  
           
СУБОТА, 09 ВЕРЕСНЯ
           
ВДНГ          
14:00 - 21:00   Будівництво Ковчега   перформанс Центральна площа
16:00 - 23:00   Фонтан: Old Fashioned Radio Stage   музика Сцена за 1-м павільйоном
        Дитяча програма  
20:00 - 21:00   А Celebration Service (Meredith Monk, США / Україна)   музика / хореографія Концерт-Хол
21:00 - 22:00   DakhaBrakha: гранд-шоу "Dreams Off"   музика / перформанс Велика вулична сцена
           
Довженко-Центр          
16:00 - 23:00   Кінопрограма з Андрієм Алферовим   кіно / освіта Кінолекторій
18:00 - 23:00   Мистецька резиденція   візуальна програма ARKsquat
18:00 - 19:00   Театральна резиденція в рамках ETC Residency -
ark "EUROPA"
(Україна / Грузія / Німеччина / Велика Британія)
  театр ARKsquat
19:00 - 20:00   Stop Being Poor (Норвегія, By Proxy)   театр Сцена 6
           
НЕДІЛЯ, 10 ВЕРЕСНЯ
           
ВДНГ          
16:00 - 23:00   Фонтан: Old Fashioned Radio Stage (Україна / Франція)   музика Сцена за 1-м павільйоном
19:00 - 20:00   Прем'єра: ARK / Ковчег
(Україна / Швейцарія, Владислав Троїцький, Роман Григорів, Ілля Разумейко, Оскар Шакон, NOVA OPERA, Totem Dance Group)
  театр / музика / хореографія Концерт-Хол
21:00 - 22:00   Dakh Daughters: гранд-шоу "uTopia"   музика / перформанс Велика вулична сцена
           
Довженко-Центр          
12:30 - 13:30   Вистава від Andrew Purvin (The Fetch Theatre)   Для дітей Сцена 6
16:00 - 23:00   Кінопрограма з Андрієм Алферовим   кіно / освіта Кінолекторій
18:00 - 23:00   Мистецька резиденція   візуальна програма ARKsquat
18:00 - 19:00   Театральна резиденція в рамках ETC Residency -
ark "EUROPA"
(Україна / Грузія / Німеччина / Велика Британія)
  театр ARKsquat
19:00 - 20:00   Вистава з програми української незалежної сцени   театр Сцена 6
           
Театр на Подолі          
20:00 - 22:00   The Art of Brown Soil (Бельгія, Ensemble Nadar)   академічна музика