Програма:
Театр Академічна музика Кіно Для дітей Освіта Візуальне мистецтво Танець Перформанс Література Зелена сцена Фешн-арт Atlas stage

Вавилон - місто, серед жителів якого народжується мрія. З'являється відвага створити щось нове і вражаюче, чого не було раніше. Люди об'єднуються, домовляються, довіряють, будують разом. Але чомусь взаєморозуміння і довіра зникають. Тоді вежа починає руйнуватися.

Метафора Вавилону в кожному дні нашого життя. Мрії окремих людей і цілих народів повторюють трагічну зумовленість такого сценарію. Випуски новин наповнені передчуттям апокаліпсису.

Вавилон сьогодні - це нова реальність, яка диктує свої правила гри. Це виклик для кожної свідомої людини та випробування для цивілізації.

Коли люди перестають розуміти одне одного, світ розколюється на лівих і правих, на схід і захід, на чорне і біле, вежа руйнується, а ми опиняємося над безоднею. І тут можливі два шляхи. Або приєднатися до однієї зі сторін – і покірно згодитися на відведену роль, або відмовитися від катастрофічної свідомості – і почати творити новий міф.

Історія ГОГОЛЬFEST – творення такого міфу. Від мистецтва війни через мистецтво любові до мистецтва миру. Своїми силами. Тут і зараз. Не чекаючи допомоги ні від бога, ні царя, ані героя.

Ми знаходимо спільну мову, створюємо культурний код, здатний об’єднувати протилежні полюси. Ми формуємо Платформу для створення нового сюжету, який від безодні повертає до мрії.

Це точка, де люди об’єднуються навколо мрії, вчаться довіряти одне одному і спільно рухаються до мети, де руйнування вежі ще можливо попередити. Саме через мистецтво ми переосмислюємо давній міф, відіграємо вавилонський сценарій на сцені, кіноплівці, інсталяції, досліджуючи шляхи його розвитку

Якщо орієнтуєшся на мрію, якщо хочеш творити, використовуючи спільну мову мистецтва, приєднуйся до ГОГОЛЬFEST-2016