Програма:
Театр Академічна музика Для дітей Танець ARKsquat

Цьогорічний ГОГОЛЬFEST лікує мистецтвом. Саме тому під час фестивалю будуть працювати одразу три кінотеатри з особливими програмами. У першому кінотеатрі «Анестезія» будуть представлені фільми, що мають на меті анестезіювати глядачів. Прищепити їх від хвороб цього світу за допомогою кіно, адже щось жахливе краще пережити на екрані, аніж у реальному житті, а щось прекрасне варто побачити, щоб зарядитися позитивом, партнери в цьому році : Babylon`13, DocuDays UA, Molodiya Festival, Lviv International Short Film Festival,

Щоб зберегти здоровий психічний стан, у весь негатив треба видаляти. Тому у програмі другого кінотеатру «Лоботомія», якою займався наш партнер «Планета Кіно», є багато цікавого, що назавжди витисне негативний досвід з розуму глядачів, спільний освітній проект, дитячий конкурс, повнометражні дитячі фільми від фестивалю ChildrenKinoFest та презентації проектів, які зараз знаходяться на стадії виробництва..

Третій кінотеатр «Хірургія» пропонує зазирнути за лаштунки кіномистецтва, оскільки це основна локація освітнього проекту #кіноклас, перегляд стрічок програми складеної Національним центром Олександра Довженка.