Програма:
Театр Музика Кіно Для дітей Освіта Візуальне мистецтво Танець Перформанс Література ARKsquat Альтернативна музика


МIСТО В ЖIНЦI

  • Зелена програма 
  • 07.09.2017
  • 16:00-23:00
  • Візуальне мистецтво
    Ark Squat: к.413

Александр Яценко / Pavlovka ArtGallery

Квитки на: Докладніше

МИСТЕЦЬКА РЕЗИДЕНЦІЯ

  • Зелена програма 
  • 07.09.2017
  • 17:00-23:00
  • Візуальне мистецтво
    Довженко-Центр: Ark Squat

Художники сквоту

Квитки на: Докладніше

ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ «ХРОНІКИ ТОТАЛЬНОЇ ФОТОГРАФІЇ»

  • Зелена програма 
  • 07.09.2017
  • 18:00
  • Візуальне мистецтво
    Довженко-Центр: Виставкова зала (5 поверх)

Євгенія Павлова, Тетяна Павлова (Україна)

Квитки на: Докладніше

ВІДКРИТТЯ ІНТЕРАКТИВНОЇ АУДІО-ВІЗУАЛЬНОЇ ІНСТАЛЯЦІЇ «ІНТРОСТРУКТУРА»

  • Зелена програма 
  • 07.09.2017
  • 19:00
  • Візуальне мистецтво
    Довженко-Центр: 1 поверх, лоббі

Художник - Анна Надуда, звук - Федір Сівцов

Квитки на: Докладніше

the AR.K

  • Зелена програма 
  • 09.09.2017
  • Візуальне мистецтво
    ВДНГ: Павільйон №1

Виставка доповненої реальності

Квитки на: Докладніше

МИСТЕЦТВО МОЛОДИХ REVISION

  • Зелена програма 
  • 09.09.2017
  • 14:00-23:00
  • Візуальне мистецтво
    ВДНГ: Павільйон №3

Розвиток, трансформація творчої думки української молоді у сучасному світі швидких змін та трансформацій, подвійних стандартів та сумнівних істин

Квитки на: Докладніше

ПРОЕКТ TERRA FIRMA

  • Зелена програма 
  • 09.09.2017
  • 14:00-23:00
  • Візуальне мистецтво
    ВДНГ: Павільйон №7

Великі скульптурні форми як ремінісценція нашого існування зі всіма його проявами невід’ємно та завдяки очевидності і нескінченності Terra Firma у всесвітньому потоці та взаємодії біочасток.

Квитки на: Докладніше

СПЕЦПРОЕКТ ШКОЛИ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА «ЗУПИНКА ЧАСУ»

  • Зелена програма 
  • 09.09.2017
  • 14:00-23:00
  • Візуальне мистецтво
    ВДНГ: Павільйон №1

Куратори: Вікторія Бурлака, Аліса Гришанова

Квитки на: Докладніше

ПЕРФОРМАНС AOPHONE [CИНТЕЗАТОР З ЖИВИХ ЛЮДЕЙ]

  • Зелена програма 
  • 09.09.2017
  • 16:00-17:00
  • Візуальне мистецтво
    ВДНГ: Біля 3го павільйону

[Арт-група Мутро] Тимофій Максименко, Іван Сай

Квитки на: Докладніше

ЦВИНТАParty

  • Зелена програма 
  • 09.09.2017
  • 22:00-23:00
  • Візуальне мистецтво
    ВДНГ: Павільйон №3

Самоіронічні сходини на тему швидплинності життя та трансформації цієї туги у повну екзальтацію з елементами фрізлайту.
 

Квитки на: Докладніше

the AR.K

  • Зелена програма 
  • 10.09.2017
  • Візуальне мистецтво
    ВДНГ: Павільйон №1

Виставка доповненої реальності

Квитки на: Докладніше

СПЕЦПРОЕКТ ШКОЛИ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА «ЗУПИНКА ЧАСУ»

  • Зелена програма 
  • 10.09.2017
  • 14:00-23:00
  • Візуальне мистецтво
    ВДНГ: Павільйон №1

Куратори: Вікторія Бурлака, Аліса Гришанова

Квитки на: Докладніше

ART FILM ELEMENTS. PRESENTATION/ARTIST TALK. МАКСИМ ЖЕСТКОВ

  • Зелена програма 
  • 10.09.2017
  • 17:30
  • Візуальне мистецтво
    ВДНГ: Павільйон №7

Максим Жестков - представник візуального мистецтва та анімаційний директор. Його найбільша пристрасть - поєднувати анімацію, кінематограф і арт, працюючи для клієнтів з усього світу, серед яких - Google, Fox, MTV, IDEO, BMW, Ford.

Квитки на: Докладніше