Квитки
Програма:
Театр Музика Кіно Для дітей Освіта Візуальне мистецтво Танець Перформанс Література ARKsquat Альтернативна музика

1. Як потрапити на ГОГОЛЬFEST – 2017?

Купити вхідний квиток або абонемент. Абонемент ЗЕЛЕНОЇ програми діє впродовж усього фесту. Вхідний квиток, або квиток на будь-яку подію ЧЕРВОНОЇ програми діють лише в день придбання.

Їх можна придбати на місці або онлайн.

2. Що таке ГОГОЛЬFEST Вікенд?

Це 2-денний абонемент, який діє 9-10 вересня і надає доступ одразу на 2 локації: ВДНГ і Довженко-Центр. Із ним ви можете відвідати всі події ЗЕЛЕНОЇ програми в ці дні на обох локаціях.
Також можна купити одноденний вхідний квиток на події 9 або 10 вересня. Він дає доступ до подій ЗЕЛЕНОЇ програми на обох локаціях: ВДНГ і Довженко-Центр.

Купити абонемент "ГОГОЛЬFEST Вікенд"

3. Що дає абонемент на всі дні?

Можливість відвідати всі події ЗЕЛЕНОЇ програми: театральні та хореографічні спектаклі, музичні концерти, перформанси, майстер-класи, лекції, кінопокази та зустрічі з митцями. Детальніше – у програмі.

Купити абонемент на всі дні

4. Як дізнатися, до якої програми належить подія?
Відповідна позначка є в описі події на сайті.

5. Я хочу на Stop Being Poor 9 вересня і на комедійне фокусне шоу для дітей на ВДНГ 10-го. Який квиток краще купити?
Спектакль Stop Being Poor належить до ЧЕРВОНОЇ програми, ви можете його відвідати, купивши окремий квиток. А для відвідання подій на ВДНГ наступного дня можна купити одноденний вхідний квиток або абонемент.

6. Чи потрібно обов’язково роздруковувати квиток?
Ні, не потрібно. Його можна буде показати на екрані телефону

7. Де купити квиток на концерти альтернативної музики: 20ft Stage, Killer Star Stage, Istok Stage?
В
и можете купити абонемент на всі дні фестивалю одразу, або щодня купувати вхідний квиток.

8. Що таке ЧЕРВОНА програма?

Це міжнародні театральні, музичні та хореографічні події, обрані з-поміж найбільш новаторських мистецьких проектів Європи та запрошені до участі у фестивалі.

6. Що таке ЗЕЛЕНА програма?

Це музичні, театральні, хореографічні спектаклі та перформанси, літературна та дитяча програми, 3 сцени альтернативної музики, 2 кінозали й 1 ARKsquat. А також освітньо-комунікативна програма за підтримки європейських 

До уваги відвідувачів та гостей фестивалю!

Право на безкоштовний вхід на територію фестивалю мають діти до 12 років, пенсіонерита інваліди.

Право безкоштовній прохід на платні заходи програми фестивалю мають діти до 7 років, але без надання окремого місця в залі.

На територію фестивалю забороняється проносити їжу та напої, вогненебезпечні, колючі або ріжучі предмети, наркотичні речовини. Всі заборонені предмети будуть вилучені.

Доступ на фестиваль категорично заборонений особам у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, ступінь якого організатори визначають на свій розсуд.

Служба безпеки має право перглянути речі відвідувачів фестивалю. У разі відмови організатори вправі відмовити в доступі на територію фестивалю.

 

У разі порушення правил фестивалю організатори мають право вилучити гостя з території фестивалю без права повернення.