Програма:
Театр Академічна музика Кіно Для дітей Освіта Візуальне мистецтво Танець Перформанс Література Зелена сцена Фешн-арт Atlas stage

До уваги відвідувачів та гостей фестивалю!

Право на безкоштовний вхід на територію фестивалю мають діти до 12 років, пенсіонерита інваліди.

Право безкоштовній прохід на платні заходи програми фестивалю мають діти до 7 років, але без надання окремого місця в залі.

На територію фестивалю забороняється проносити їжу та напої, вогненебезпечні, колючі або ріжучі предмети, наркотичні речовини. Всі заборонені предмети будуть вилучені.

Доступ на фестиваль категорично заборонений особам у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, ступінь якого організатори визначають на свій розсуд.

Служба безпеки має право перглянути речі відвідувачів фестивалю. У разі відмови організатори вправі відмовити в доступі на територію фестивалю.

 

У разі порушення правил фестивалю організатори мають право вилучити гостя з території фестивалю без права повернення.

 

 

Купуй квитки на вистави дешевше! Цього року ви маєте можливість купити квитки на платні події ГОГОЛЬFEST за попереднім продажем за більш дешевою ціною, ніж у день події.

Ціна квитка у попередньому продажу залежить від кількості куплених квитків і і формується у три етапи. Відповідно, перша частина квитків (20-50 – залежно від загальної кількості) буде продана за найдешевшою ціною. Після цього у продаж потрапить наступна частина квитків за більш дорогою ціною. Коли ліміт передпродажу буде вичерпано, решта квитків буде розпродана за тою ж ціною, що і у день події при купівлі у касах фестивалю. Тож поспішайте купувати першими і економити!

УВАГА! Квиток на платну подію дає право безкоштовного входу на територію фестивалю лише в день події.

ВХІД НА ФЕСТВАЛЬ

Як і завжди, побачити більшість програм ГОГОЛЬFEST (окрім платних заходів) можна, придбавши вхідний квиток. Вхідний квиток дає право потрапити на територію фестивалю на один день. До вашої уваги візуальна, літературна, кіно-, фешн-арт, освітня, еко- програми, частина подій театральної, хореографічної, музичної, дитячої програм, фуд-корт, лаундж-зони а також та інші події.

16 ВЕРЕСНЯ У ДЕНЬ ВІДКРИТТЯ вхідний квиток коштує 150 грн (у передпродажу – 120 грн). Ви побачите проект Владислава Троїцького«Шоу В.» (за участі гурту DakhDaughters, Нової опери, цирку, ляльок, віджеїв), візуальну програму під кураторством Євгена Березницького, спецпроект «Скульптурного цеху», відкриття візуального проекту «Мистецтво на продаж» за участі «Хамермани знищують віруси», а також інші програми.

В основні дні фестивалю 17, 18, 23, 24 та 25 вересня вхідний квиток коштує 80 грн.

20, 21, 22 вересня вхідний квиток коштує 25 грн.

УВАГА! ВХІДНИЙ КВИТОК НЕ ДАЄ ПРАВА ПРОХОДУ НА ОКРЕМІ ПЛАТНІ ПОДІЇ ПРОГРАМИ.

 

Купити квитки на concert.ua

Купити квитки на kasa.in.ua