ГОГОЛЬFEST Новини
Програма:
Театр Музика Кіно Для дітей Освіта Візуальне мистецтво Танець Перформанс Література ARKsquat Альтернативна музика

Люди, які працюють на фестивалі - це універсальні солдати. Універсальний солдат - це майбутнє в світі мистецтва. Універсальний солдат це безвихідь. Коли стара система вже не працює, а нова ще не звідана. Це постійний конфлікт світоглядів.

Один з організаторів і головних героїв фільму - Євген Баль. Актор, музикант, поет, і ... головний інженер фестивалю ГОГОЛЬFEST - є яскравим прикладом «Універсального солдата». Через нього, і через інших «універсальних солдатів», ми йдемо від підготовки фестивалю до його реалізації. Фільм буде висвітлювати нові проекти Влада Троїцького, присвячені темі - Вавилон.
Метафора Вавилона в кожному дні нашого життя. Випуски новин наповнені передчуттям апокаліпсису.
Коли люди перестають розуміти один одного, світ розколюється на лівих і правих, на схід і захід. На чорне і біле. Вежа руйнується, а ми опиняємося над безоднею.
Історія ГОГОЛЬFEST - створення нового міфу. Формування платформи для створення нового сюжету, який рухається від безодні до мрії.
Це точка де люди об'єднуються навколо мрії. Вчаться довіряти один одному і спільно рухаються до мети. Саме через мистецтво фестиваль переосмислює давній міф, відіграє вавилонський сценарій на сцені, кіноплівці, інсталяції, вивчаючи шляхи його розвитку ...
«У фільмі ГогольДок ми так само хочемо передати ідею фестивалю. Підготовка до відкриття це і є будівництво нового міфу. Це точка де люди об'єднуються навколо мрії. Вчаться довіряти один одному і спільно рухаються до мети ».

 

Організатори фестивалю стикаються з безліччю труднощів. Їхня мрія створити фабрику творчості і фестиваль йшов 365 днів в році. Відкриття нових талантів і взаємодія їх з відомими світовими діячами. Особливість фестивалю 2016 року в тому, що саме цей рік буде вирішальним перевіркою на життєздатність фестивалю. Чи збудеться мрія організаторів або фестиваль припинить існувати в такій формі, в якій ми його знаємо і трансформується в щось інше...Медіа партнери