ГОГОЛЬFEST Новини
Програма:
Театр Музика Кіно Для дітей Освіта Візуальне мистецтво Танець Перформанс Література ARKsquat Альтернативна музика

Оголошуємо конкурс на участь в ArkSquat. Залишилось лише 25 місць, тому встигніть заповнити заявку. 
Дедлайн- 5 серпня 18.00. 
Ваші проекти будуть розглянуті організаційною комісією, до якої увійдуть:
Влад Троїцький -президент GogolFest , Максим Демський- куратор ArqSquat, Павло Демиденко-координатор ArkSquat та Руслан Колмиков
Результати будуть оголошені 6 серпня.

 

https://goo.gl/pgcHbh

 

 

Для кращого розуміння проекту пропонуємо ознайомитись з правилами ArqSquat: 
1. За недотримання правил адміністрація має право припинити Вашу участь в проекті. Всі творчі задуми, технічні рішення регламентуються командою ArkSquat. Контроль за виконанням правил виконується представниками адміністрації.2. Кімната художнику не належить, а надається на виконання проекту включно до 17.09.
3. Якщо кімната має ключ, то учасник має віддати дублікат коменданту.
4. Всі учасники мають виїхати з особистими речами і роботами з територіїArkSquat до 18.09 до 22.00.
5. На території ArkSquat мають право знаходитись лише учасники проекту ( завинятком днів відкритих дверей і періоду проведення фестивалю з 7.08 до 17.09).
6. Якщо кімната не використовується для роботи над проектом більше ніж 3 дні,адміністрація має право усунути проект з реалізації та виселити учасника.
7. На всій території ArkSquat діє сухий закон, окрім прописаних івентів (днівідкритих дверей). Паління дозволене тільки у відведених місцях.
8. Учасник має подати таймінги (час реалізації проектів та час знаходження натериторії сквоту). Згідно з пунктом 2, художник займає кімнату на період виконання проекту. По закінченню виконання проекту, художник звільняє майстерню для іншого проекту або захищає свій наступний для продовження використання кімнати.
9. З 23.00 до 9.00 діє комендантська година, забороняється: скупчення великої кількості людей в одному просторі, г олосно співати і кричати, користуватися звуковідтворювальною апаратурою, проводити роботи, що супроводжуються шумом. 
10. На території ArkSquat забороняється вживати наркотичні речовини та знаходитись в нетверезому стані.
11. Інструменти, що були видані комендантом, до кінця робочого дня мають бути повернені.
12. Кожен учасник зобов'язаний підтримувати чистоту у себе в кімнаті та на прилягаючих до неї територіях та прибирати за собою в місцях загального користування
13. Учасники мають економно використовувати воду та електроенергію.14. Робота ArkSquat будується на взаємоповазі. Виникнення конфлікту міжучасниками може призвести до виключення зі сквоту обох сторін конфлікту.Рішення виносить координатор або куратор ArkSquat.
15. ArkSquat є контрольованою організацією, підпорядкованою ГО Гогольфест.GogolFest несе відповідальність за весь ArkSquat, тому має право прийняття остаточного рішення стосовно будь-яких питань.

 

 

 Медіа партнери