Програма:
Театр Академічна музика Кіно Для дітей Освіта Візуальне мистецтво Танець Перформанс Література Зелена сцена Фешн-арт Atlas stage

ВЕРЕСЕНЬ

Відкриття ГОГОЛЬFEST. ШОУ В.

Відкриття ГОГОЛЬFEST. ШОУ В.

  • 16.09.2016
  • Перформанс
    Сцена Atlas

Незвичайний музичний концерт, перформанс нового типу Владислава Троїцького, який поєднає багато жанрів: театр, музику, цирк, оперу, театр ляльок та медіа-арт. У проекті звучатимуть нові пісні гурту Dakh Daughters. Також у шоу бере участь колектив Нової опери, відомий створенням вистав «Коріолан» та «IYOV». 

16 вересня на Арт-заводі Платформа відбудеться відкриття IX Міжнародного фестивалю сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST. Як і завжди, в перший день фестивалю на відвідувачів чекає масштабне видовище.

«Це розповідь про те, як вчилися будувати вавилонську вежу та про те, що таке вавилонська блудниця. Це майже детективна історія, яка розповідає, чому  вавилонську вежу було зруйновано. А загалом відкриття матиме настрій такого собі іронічного життєрадісного преапокаліпсису», - розповідає режисер Владислав Троїцький.

Попередній продаж квитків на «Шоу В.» відкрито 18 серпня. Вартість квитка складає 120 грн, а у день відкриття – 150 грн. Квитки можна придбати за посиланням

Також 16 вересня глядачі зможуть побачити відкриття візуальної програми під кураторством Євгена Березницького, серед учасників якого одні з найвідоміших відео-художників у світі група AES+F. А також відкриття візуального проекту «Продажне мистецтво» від «ХАМЕРМАН ЗНИЩУЄ ВІРУСИ» и «ГОГОЛЬFEST ЗНИЩУЄ ЧАС», який випереджає час – «2036».  Спецпроект Центру Довженка у рамках кінопрограми відкриє показ фільму «Вавилон ХХ». Хореографічна та театральна програми представлять свої перші вистави, квитки на які будуть продаватися окремо. Свої спецпроекти представлять відомі проекти «Ulichnaya eda» та барахолка Кураж Базар.

Міжнародний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST 2016 створюється у партнерстві з креативним кластером Арт-завод Платформа, новим місцем сили для сучасного мистецтва. Фестиваль відбудеться з 16 по 25 вересня на території  Арт-заводу (вул. Біломорська, 1).


Квитки на: Квитки на: