Програма:
Театр Академічна музика Кіно Для дітей Освіта Візуальне мистецтво Танець Перформанс Література Зелена сцена Фешн-арт Atlas stage

ВЕРЕСЕНЬ

HAMLET. Драма для тромбона і симфонічного оркестру.

HAMLET. Драма для тромбона і симфонічного оркестру.

  • 25.09.2016
  • Академічна музика
    Літера Б

Соліст Еліас Файнгерш, його тромбон та Державний естрадно-симфонічний оркестр України розкажуть одну з найвідоміших історій великого Шекспіра, перетворивши сцену на простір для музичного діалогу з публікою. Накладення шару за шаром за допомогою рекордера для запису закільцьованих музичних фраз і їх відтворення в реальному часі створює закінчену поліфонічну структуру. Звивисті мелодії, церковні дзвони, шум хвиль – далеко не все, чим здивує Еліас Файнгерш.

Еліас Файнгерш - ексцентрична сценічна персона та один із найуспішніших композиторів Ізраїлю та Скандинавії. Він не тільки чудово володіє інструментом , а й має власний, унікальний стиль виконання, що включає візуальні елементи та  елементи перформенсу. Його музика звучала у понад 30 сценічних постановках, на телебаченні і радіо програмах. Серед найбільш знакових

виступів упродовж останніх років були виступи в оперному театрі Копенгагена, в Швейцарії на фестивалі “Lucerne Festival”, фестивалі “ArtGenda” в Гамбурзі, фестивалі “BIBA” в Швеції.

IX Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST пройде з 16 по 25 вересня на Арт-заводі Платформа (вул. Біломорська, 1).

 

Hamlet Trailer from Elias Faingersh on Vimeo.


Квитки на: Квитки на: