Програма:
Театр Академічна музика Кіно Для дітей Освіта Візуальне мистецтво Танець Перформанс Література Зелена сцена Фешн-арт Atlas stage

ВЕРЕСЕНЬ

Остання стрічка Креппа (Литовський фокус)

Остання стрічка Креппа (Литовський фокус)

  • 15.09.2016
  • Театр
    Арт-дім 2

В рамках спецпроекту «Пролог. ГОГОЛЬFEST» відбудеться показ вистави Вільнюського міського театру Оскараса Коршуноваса за п’єсою ірландського драматурга Семюела Беккета - спільна ідея режисера Оскараса Коршуноваса й актора Юозаса Будрайтіса, що визрівала більш як два десятиліття. 

Твір, що його обрали ці митці, – один з яскравих прикладів класики абсурду, який досліджує болісну тему старіння людини. На сцені стара людина згадує все своє життя, прослуховуючи купу магнітофонних плівок записів власного голосу.

Головну і єдину роль виконує Юозас Будрайтіс, відомий своїми ролями в театрі, кіно й на телебаченні, який загалом зіграв близько ста різноманітних ролей у Литві та за її межами.  «В драматургії Беккета не потрібно грати. Там потрібно бути символом. Більшості акторів це недосяжно. І тільки Будрайтісу це до снаги завдяки його досвіду і інтелекту», - пояснює Коршуновас свій вибір.

Режисер Оскарас Коршуновас - одна з найяскравіших і найпомітніших особистостей європейської театральної режисури. Закінчив Литовську академію музики і театру. Зараз очолює «Міський театр» м. Вільнюса. Постійно бере участь у Авіньйонському театральному фестивалі та в інших відомих театральних форумах, де привертає увагу критиків своїми гострими виставами.

Коршуновасу як постановнику підвладне все: від сучасної модної драми до світової класики. Всього його творчий шлях нараховує більше 40 робіт в театрах Литви, Росії, Польщі, Франції, Італії і Норвегії.

Режисер Оскарас Коршуновас

Сценограф Дейнюс Лішкявічюс

Композитор Ґінтарас Содейка

Актор Юозас Будрайтіс

Тривалість 1 година (вистави йде литовською мовою з українськими субтитрами)

Вільнюський міський театр Оскараса Коршуноваса


Квитки на: Квитки на: