Програма:
Театр Академічна музика Кіно Для дітей Освіта Візуальне мистецтво Танець Перформанс Література Зелена сцена Фешн-арт Atlas stage

ВЕРЕСЕНЬ

…але вітер...

…але вітер...

  • 17.09.2016
  • Театр
    Літера Б

Кінематична вистава Влада Троїцького “...але вітер…” - це притчева історія про зустріч, про любов, про розставання, про надію. На сцені грають троє акторів, але дійових осіб лише двоє: людина - з усіма своїми почуттями, сподіваннями і конфліктами,  та вітер – німий та невидимий, безумовне існування якого – єдина можлива форма діалогу з людиною.

Нічим не заповнений абсолютний простір. Пустка… З неї ми виходимо і до неї повертаємося. Невичерпна тема, найважливіший сюжет, головна рушійна сила культури від самого початку існування. Неможливість осягнути цілий пустий Всесвіт, з яким людина залишається сам на сам протягом життя... Але вітер. Те, що присутнє навіть у тотальній відсутності. Потік скерований у певному напрямку. Те, завдяки чому все тече як тече. Завдяки чому в пустці виникає життя – неймовірний парадоксальний яскравий спалах людського існування. Пустка… але вітер.

Декорації створені з п’ятдесяти вентиляторів. Актори, які не говорять ні слова та майже не рухаються. Музика, що народжується із поєднання шумів сцени та живих барабанів. Все це разом перетворюється на видовище, яке ви запам’ятає назавжди. Кінематична вистава режисера Влада Троїцького «Пустка, але вітер», захоплююче естетичне переживання, якого ще не бачив український театр.

Режисер: Влад Троїцький

Тривалість: 1 година


Квитки на: Квитки на: