Програма:
Театр Академічна музика Кіно Для дітей Освіта Візуальне мистецтво Танець Перформанс Література Зелена сцена Фешн-арт Atlas stage

ВЕРЕСЕНЬ

Опера-цирк «ВАВИЛОН»

Опера-цирк «ВАВИЛОН»

  • 18.09.2016
  • Театр
    Літера Б

Прем’єра унікальної опери-цирку від режисера Владислава Троїцького і композиторів Романа Григорівата та Іллі Разумейка.   

Опера-цирк «ВАВИЛОН» - це історія народження та смерті метафоричної «башти». Біблійна легенда про конфлікт людини і Бога, спроектована на урбаністичну трагедію сучасного суспільства, сповненого апокаліптичних передчуттів.

Змішання мов та народження народів передає мікс контрастних музичних стилів: авангард та рок, тріп-хоп та шаманський фольклор поєднуються із сонорними інтерлюдіями та алюзіями на романтичну і барокову оперу.

Різноманітні вокальні техніки (класичний вокал, горловий спів, джазові імпровізації, фольклорний вокал) поєднуються зі специфічним інструментарієм: препарований рояль, toy piano, валторна, всеможливі кларнети, контрабас, віолончель та урбанічстичний drum-set. Музичну складову супроводжуватиме наратив, побудований на сакральних текстах.

Так народжується химерний звуковий всесвіт, в якому відголоски шумерської Месопотамії перегукуються з мелодіями середньовічної Європи та ритмами сучасного мегаполісу.  

Цього разу режисер Влад Троїцький вирішив створити видовищний сценічний супровід для полістилістичного музичного дійства Романа Григоріва та Іллі Разумейка. Тому в постановці також братимуть участь драматичні актори, циркові артисти, живі ляльки та команда віджеїв.


Квитки на: Квитки на: