Програма:
Театр Академічна музика Кіно Для дітей Освіта Візуальне мистецтво Танець Перформанс Література Зелена сцена Фешн-арт Atlas stage

ВЕРЕСЕНЬ

Близькість

Близькість

  • 16.09.2016
  • Танець
    Лофт

Хореографічна вистава створена за участі північно-ірландського танцювального театру Echo Echo та молдовської танцювальної групи Voices.

На сцені – лише він та вона, двоє давніх знайомих. Олександра Сошнікова та Сергій Головня, досвідчені майстри перформансу  імпровізують, у ритм танцю вплітаючи діалог про гострі питання особистого життя.

Танцюристи чудово володіють сценічною хореографією та сучасними техніками партнерингу, що дозволяє під час складних підтримок та захоплюючих трюків своїми рухами «розмовляти» про стосунки, зраду, красу, що в’яне, а також на інші важливі життєві теми. Середїхньогодосвіду– більше 8 фестивалів у Молдові, безліч майстер-класів, джемів та інших заходів.

Спектакль поставив ірландський хореограф Стів Баттс, у минулому – доктор політичної філософії та економіки в Оксфорді. Вперше «Близькість» була представлена в 2013 році на фестивалі Echo Echo в Ірландії.


Квитки на: Квитки на: