Програма:
Театр Академічна музика Кіно Для дітей Освіта Візуальне мистецтво Танець Перформанс Література Зелена сцена Фешн-арт Atlas stage

ВЕРЕСЕНЬ

Наш клас: Історія в XIV уроках

Наш клас: Історія в XIV уроках

  • 25.09.2016
  • Театр
    Кіностудія ім. О.Довженка, пр-т Перемоги,44

Війну неможливо виграти тільки за допомогою автоматів, танків і солдатів. Її треба вигравати на всіх фронтах, в тому числі і культурному! "Наш клас" - зустріч з собою, можливість поглянути своїм страхам в обличчя через гру акторів. Iокуюча п’єса Тадеуша Слободжянека, що поставлена у виконанні команди продакшну «Зроби або помри» під керівництвом режисера Сергія Перекреста.

«Наш клас» - історія десяти однокласників, поляків і євреїв - з маленького польського містечка, створена на реальних подіях, які відбуваються з 1927 р. до початку нашого століття. Трагічна кульмінація припадає на час нацистської окупації. Що перетворило колишніх однокласників найзгуртованішого класу у школі, коханців та друзів, у зрадників і вбивць – війна чи їх пристрасті? Чи можна це зрозуміти чи засудити? Що робити тим, хто вважає цю війну чужою: емігрувати чи залишитися з Батьківщиною до кінця?

«Я не вірю в чисту совість. Я вірю в біль, страждання, кропітке вибудовування самопізнання. В театр, архітектуру, медицину. Але не в ідеології, які хочуть дати нам зброю для приниження і виключення інших», - пише Тадеуш Слободжянек.

Виставу створено продакшном «Зроби або помри». Це команда молодих, професійних акторів театру і кіно, режисерів та музикантів, яких об'єднала мета створити театр як простір для осмислювання сучасних найгостріших соціальних подій, що кинули виклик нашій країні.


Квитки на: Квитки на: