Програма:
Театр Академічна музика Кіно Для дітей Освіта Візуальне мистецтво Танець Перформанс Література Зелена сцена Фешн-арт Atlas stage

ВЕРЕСЕНЬ

Кінопрограма

Кінопрограма

  • 25.09.2016
  • Кіно
    Літера 6 (4 поверх)

- Презентація фільму «Моя Бабуся Фані Каплан», Україна, 2016;

- Презентація фільму "Чунгул", Україна, 2016  за участю знімальної групи;

- Docudays UA: Саламанка та Дивні частинки, 2015;

- Babylon'13: Три дні в аеропорту Донецька, Україна, 2016;

- СУК: найкращі короткометражні фільми;

- Національний Центр Олександра Довженка: Навесні, режисер: Михаїл Кауфман, музика: Олександр Кохановський, 1929.

Час початку

Трива-лість, хв.

Локація

Назва

Опис / режисер / учасники / лайнап

16:30

90

Космос

Презентація фільму "Моя Бабуся Фані Каплан"

ігровий повнометражний фільм. Україна, 2016

17:15

30

Космос

Презентація фільму "Чунгул"

ігровий повнометражний фільм. Україна, 2016.

18:00

120

Літера 6(4 поверх)

Docudays UA: Саламанка та Дивні частинки

два документальних фільма, Росія, 2015

20:00

90

Літера 6(4 поверх)

Babylon'13: Три дні в аеропорту Донецька

документальний фільм, Україна, 2016

21:30

90

Літера 6(4 поверх)

СУК

найкращі короткометражні фільми

21:30

90

Підвал Літери Б

Національний Центр Олександра Довженка: Навесні

режисер: Михаїл Кауфман, музика: Олександр Кохановський, 1929

 

Моя бабуся Фанi Каплан

 

Україна / 2016 / 105 хв

Синопсис:

У 1917 році сліпа Фані Каплан виходить із в'язниці. У неї починається роман з лікарем Дмитром Ульяновим. За рік її буде звинувачено в замаху на брата лікаря, Володимира Леніна...

Олена Дем’яненко

Український кінорежисер, продюсер, сценарист. Привернула до себе увагу кіноспільноти ще наприкінці 1990-х своїми фільмами Жорстока фантазія(1997), який отримав приз «Золота корона» на МКФ у Касабланці, та Дві Юлії (1998), який показували на багатьох кінофестивалях.

У 2001-2012 рр. вона працювала у Москві, де була режисером кількох телесеріалів, у яких знімалися знамениті російські актори. У 2012 р. Олена повернулася до України, де стала співзасновником та директором Кінокомпанії «Гагарін Медіа». Наступного року вона, спільно зі своїм чоловіком Дмитром Томашпольским, виступила режисером, сценаристом та продюсером романтичної комедіїF63.9 Хвороба кохання.

Вибрана фільмографія

Моя бабуся Фані Каплан (2016), F 63.9 Хвороба кохання (2013), Маяковський. Два дні (2008), Завтра буде завтра (2002)

У ролях: Катерина Молчанова, Мирослав Слабошпицький, Iван Бровiн, Алєксєй Девотченко

Продюсери: Олена Дем'яненко, Дмитро Томашпольський

Автори сценарію: Дмитро Томашпольський, Олена Дем'яненко

Оператор: Олексiй Москаленко

Виробництво:

Кiнокомпанiя «Гагарін Медіа»

 

 

Презентація фільму «Чунгул»

 

 

Міський гульвіса Денис затримується у зв'язку із форс-мажорними обставинами у віддаленому від цивілізації селі Чунгул. Але для того, щоб покинути це місце, йому доведеться заплатити свою ціну місцевому чаклуну, попросивши його про допомогу. Чи можливо уявити наскільки високою буде ціна для головного героя, коли дочка самого чаклуна закохується в нього?..

Знімальна команда представить новий український містичний трилер «Чунгул», що виходить на великі екрани 31 жовтня. Учасники знімальної групи розкажуть про те, чи складно робити незалежне українське кіно в наш час. У присутніх також буде змога задати питання виконавцям головних ролей: Богданові Юсипчуку, Анні Гуляєвій та Георгію Поволоцькому.

Учасники: Олександр та В’ячеслав Альошечкіни – режисери та автори сценарію, Олексій Кашин – продюсер, Сергій Дьомін – оператор, Богдан Юсипчук, Анна Гуляєва, Георгій Поволоцький – актори

Режисери: Олександр та В'ячеслав Альошечкіни

В головних ролях: Богдан Юсипчук, Анна Гуляєва, Віктор Демерташ, Микола Олійник, Георгій Поволоцький, Ніна Набока

Продюсери: Олексій Кашин, Володимир Мунтян

Автори сценарію: Олександр та В'ячеслав Альошечкіни

Музичний продюсер та композитор: Сергій Лихоманенко

Виробництво: NEO PRODUCTION

Піар-підтримка: Kiev Leading Media

Саламанка

 

Росія, 2015

У Саламанці час зупинився двісті років тому, коли перші меноніти приїхали до Мексики в пошуках свого місця на Землі. Тут усе визначено наперед, і життя нащадків повторюють життя предків. Приватна історія тут – лише частина історії сім’ї, і доля однієї людини говорить нам про будь-кого іншого. Поки герой фільму пригадує своє дитинство в пошуках правильної відповіді на найважливіше питання всього свого життя, дні, місяці та роки повільно минають у Саламанці.

Руслан Фєдотов народився у Могильові (Білорусь). 2012 року закінчив Мінську академію мистецтв за фахом оператора. З 2013 року навчається на відділенні кінематографа в Московській школі нового кіно.

ФІЛЬМОГРАФІЯ

Симонова 26 (2012), Різдво (2014)

Аляксандра Кулак народилась у Вітебську (Білорусь). 2015 року закінчила Санкт-Петербурзький державний університет культури та мистецтв. З 2013 року навчається на відділенні кінематографа в Московській школі нового кіно.

Фільмографія

Різдво (2014)

 

Дивні частинки

 

Росія, 2015

Молодий квантовий фізик Константін викладає в університеті. Під час літніх канікул він приїздить в університетський гуртожиток на березі моря. Кожного дня він навчає групу студентів, а вночі стежить за порядком у гуртожитку. Та студентів не цікавить фізика – вони надають перевагу літу, дівчатам та власній молодості. Почуваючись не в своїй тарілці, Константін сприймає навколишню дійсність через призму фізики і відчуває невідповідність звичайного світу квантовому. Втім, він не вписується у жоден із них.

Дєніс Клєблєєв народився 1981 року в Москві (Росія). Режисер документального кіно, оператор та фотограф.

Фільмографія

31-й рейс (2012)

 

 

Babylon'13: Три дні в аеропорту Донецька

документальний фільм, Україна, 2016

Це не кіно про стратегічні дії чи історію захисту донецького аеропорту. Це фільм про життя українських хлопців, які готові віддати все заради свободи та Батьківщини", - кажуть творці нового фільму від BABYLON'13 "Три дні в аеропорті Донецька".

Камера/Монтаж: Василь Гагарін 

Музика: Андрій Недзельський

 

 

Навесні

1929 р, режисер Михаїл Кауфман

«Навесні» - шедевр українського кіноавангарду, неігровий фільм, створений Михаїлом Кауфманом, братом і співавтором Дзиґи Вертова, в відповідності до авангардистської теорії «кіноока». В ньому постає нині майже невідомий Київ 1929 року. Кадри пробудження міста, поновлення його життя, перегукуються з ліричними картинами відродження природи. Уважна камера Кауфмана надовго зупиняється на усміхнених обличчях дітей, малюючи ліричну картину зізнання в коханні Києву. В «Навесні» Кауфман уперше використав принцип «прихованої камери».

 Саундтрек до фільму створив сучасний композитор Олександр Кохановський – автор музики до низки експериментальних театральних постановок, кінофільмів, перформансів і мистецьких акцій.

 

 «Навесні» (1929) Михаїла Кауфмана був радше кінопоемою, ніж документальним фільмом. У 1930 році на Україні цей фільм разом із Землею справив на нас незабутнє враження. Фільм «Навесні» відкрив для нас абсолютно нову форму документального кіно - поему, в якій ліричні образи відлиги і бруньок, що набрякають, передавали пафос просування СРСР шляхом будівництва соціалізму і не приховували досі існуючих пережитків минулого. Я бачив цей прекрасний фільм тридцять сім років тому, але зберіг про нього незабутній спогад.» - Жорж Садуль, французький кінознавець