Програма:
Театр Академічна музика Кіно Для дітей Освіта Візуальне мистецтво Танець Перформанс Література Зелена сцена Фешн-арт Atlas stage

ВЕРЕСЕНЬ

Освітня програма: лекції

Освітня програма: лекції

  • 17.09.2016
  • Освітня програма
    Літера 6 (4 поверх)

- Проект: «Круги и Линии» Ігор та Маріна Марчук;

- Оксана Дідківська - Воробієнко «Пристрасть танатоса»;

- 3С [три ес] та Олеся Драшкаба: Think talk: «Гроші, цінності, культура».

 

Час початку

Трива-

лість, хв.

Лектор/лекторка

16:00

120

Проект: Круги и Линии Ігор та Маріна Марчук.

18:00

120

Оксана Дідківська - Воробієнко

20:00

120

3С [три ес] та Олеся Драшкаба: Think talk: гроші, цінності, культура

 

«Майстерклас - М та Ж»

Опис: У Всесвіті існують два головних начала - чоловіче та жіноче. Вони створені для того, щоб доповнювати, зрівньоважувати, підтримувати, надихати та любити один одного. Якщо б все відбувалось саме таким чином - у світі б панувала гармонія.

Нажаль, у нашому житті ми бачимо щось цілковито протилежне. Усю свою енергію чоловіки та жінки направляють на те, щоб пригнічувати, діскредетувати та руйнувати один одного. Досить, прийшов час змінити сітуацію!

Це вражаючий майстер клас про те, що ігнорують чи не помічають у своїх стосунках чоловіки та жінки протягом усього свого життя. Вам напевно буде цікаво подивитися на себе очима протилежної статі. Ви отримаєте відповіді на свої найактуальніші та найпотаємніші питання, бо проводити цей майстер клас буде сімейна пара, яка відчуває та розуміє чоловіків, жінок та їх проблеми.

Про: проект “Круги и линии” лабораторія соціальної архітектури.

Ігор та Марина Марчук

 

 

«Пристрасть Танатоса»

 

Опис:

- естетизація смерті в культурі

- гра з символікою і візуальними образами

- потяг до мертвого: некрофілія

- "мода" поховальної індустрії

- музеї смерті та колекції ритуальних атрибутів

- індустрія краси та смерть

Якщо прибрати з культури все пов’язане зі смертю – зникнуть цілі епохи. Смерть для культури – це ритуал, індустрія, мистецтво і вічний двигун.

Лекція присвячена формам, які здатен набувати інтерес живих до мертвого. Первісні ритуали і сучасні культи; некрофілія і тафофілія; музеї смерті та колекції ритуальних атрибутів; вчені, що займалися питаннями смерті (в тому числі "божевільні" вчені та їх ідеї); індустрія моди і смерть. Словом, лекція про все, що відбувається довкола однієї миті – момента смерті; про жагу непізнаного; про інтерес і пристрасть, яку провокує феномен смерті.

Про: Оксана Дідківська - Воробієнко

культуролог, художник, автор наукових праць присвячених феномену смерті.  Засновниця арт - проекту "Естетика смерті".

Персональні виставки:

"Естетика смерті"  (квітень 2015, живопис, графіка)

"Смерть в задзеркаллі"  (листопад 2015, концептуальне мистецтво)

 

 

«Think talk: "гроші, цінності, культура»

 

Опис: Розмови про цінності, про культуру, про освіту, про гроші. Чи є між ними синергія чи виникає суперчність у поєднанні.
Учасники дискусії:
Про: 3C – це прорив свідомості! Ми об’єднуємо та надихаємо успішних молодих людей заради якісних змін у суспільстві. 3С – неприбуткова всеукраїнська молодіжна ініціатива, яка з 2010 року організовує просвітницькі заходи для молоді на основі неупередженого діалогу на актуальні суспільно-політичні та світоглядні теми.

Олеся Драшкаба - художник, графік, на рахунку якої вже з десяток персональних виставок; креативний стратег в Українському кризовому медія центрі; громадський діяч.