Програма:
Театр Академічна музика Кіно Для дітей Освіта Візуальне мистецтво Танець Перформанс Література Зелена сцена Фешн-арт Atlas stage

ВЕРЕСЕНЬ

Supremus «P.s.S.» («Parum, sed Supremus»)

Supremus «P.s.S.» («Parum, sed Supremus»)

  • 18.09.2016
  • Академічна музика
    Бункер

В рамках ГОГОЛЬFEST. ВАВИЛОН з програмою «P.S.S» виступить багаторазовий учасник ГОГОЛЬFESTу проект експериментальної музики «Supremus», який цього року підготував спеціальну і дещо незвичну для себе програму «P.S.S» («Parum, sed Supremus», що значить «Малий, проте Значний») з мінімальною кількістю музикантів – від одного до трьох. Назву виправдовує і музична мова програми, оскільки засоби виразності дуже лаконічні і стримані, але при цьому дуже змістовні і емоційні. 

«Supremus»– це проект, створений в 2009 році братами Дмитром і Сергієм Радзецькими. У 2013-му році вийшов їх дебютний альбом «Artifacts» за мотивом роману братів Стругацьких «Пікнік на узбіччі». Також вони реалізували ряд перформансів, серед них «Гітарні галюцинації», «Ground Music», «Shakespeare in Space», які було презентовано в різних містах України протягом декількох років, а також проект у співпраці з музикантами гурту Океан Ельзи Мілошем Елічем і Денисом Глініним» - «Avant Floyd». Брали участь у Міжнародному фестивалі сучасної та імпровізаційної музики «Free Fest» та Фестивалі, присвяченому 150-ій річниці з дня народження Еріка Саті. Також вони створили «Український Імпровізаційний Оркестр» до складу якого входять зірки української академічної, джазової та рок-сцени.