Програма:
Театр Академічна музика Кіно Для дітей Освіта Візуальне мистецтво Танець Перформанс Література Зелена сцена Фешн-арт Atlas stage

ВЕРЕСЕНЬ

Контури (від)звуку

Контури (від)звуку

  • 24.09.2016
  • Академічна музика
    Бункер

Проект ансамблю «Sed Contra Ensemble» - це дослідження простору звуку, що створюється незвичайним складом і співвідношенням інструментів, поєднанням їх тембрів та стильовим  синтезом. У цьому контрасті – взаємодія різних композиторських традицій і стильових просторів. Вплив кожної з традицій, в контексті нового акустичного простору фестивалю GogolFest-2016, має створити особливий ефект синергії, який зможуть відчути слухачі. 

Серед композиторів – як визнані автори ХХ-ХХІ ст. (Шарріно, Ксенакіс, Сааріахо, Загайкевич), так і молоді композитори (Аллахверді, Вілка, Мерхель, Пашинський).

Sed Contra Ensemble створено 2013 року за ініціативою композиторів Сергія Вілки, Віталія Кияниці та Андрія Мерхеля. У складі ансамблю – випускники Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського. Ансамбль виконує камерну музику від початку ХХ ст. і до сьогодення, презентує серії концертів музики молодих композиторів, проекти нової імпровізаційної та електронної музики.

Колектив брав участь у фестивалях "ГогольFest" (2013-2014), "Kyiv Music Fest", "Kyiv Contemporary Music Days", "Два дні і дві ночі нової музики", "Міжнародний Форум Музика молодих", "Lviv Hindemit Fest", "Музичні прем'єри сезону", "FreeFest", Ukrainska Wiosna (Польща), форумі "Донкульт", міжнародних проектах "The interaction of dance and music", "EM-VISIA", проектах" Alliance 22", "Sonor Continuus".

З 2015 року Sed Contra Ensemble співпрацює з Новим театром на Печерську. Серед спільних проектів – вистава "Гессе. Притчі" та Лабораторія музики і театру "Sound. Voice. Silence".

Композитори:

Яніс Ксенакіс / Алла Загайкевич / Кайя Сааріахо / Сальваторе Шарріно /

Фірудін Аллахверді / Андрій Мерхель / Сергій Вілка / Дмитро Пашинський

Виконавці:

Андрій Павлов, скрипка / Маріана Скрипа, скрипка / Жанна Марчинська, віолончель /

Сергій Вілка, флейта / Дмитро Пашинський, кларнет / Тихон Шуляк, туба