Програма:
Театр Академічна музика Кіно Для дітей Освіта Візуальне мистецтво Танець Перформанс Література Зелена сцена Фешн-арт Atlas stage

ВЕРЕСЕНЬ

Кіноклас

Кіноклас

  • 19.09.2016
  • Кіно
    Космос

- Ілля Гладштейн «Як підготувати фільм до прокату? Презентація досвіду 86PROKAT»;

- Яніна Соколова «Кіно і ЗМІ»;

- Катерина Звєздіна «Навіщо PR культурним проектам?». 

 

Час початку

Трива-

лість, хв

Локація

Назва

16:00

90

Космос

Ілля Гладштейн «Як підготувати фільм до прокату? Презентація досвіду 86PROKAT»

18:00

90

Космос

Яніна Соколова «Кіно і ЗМІ»

20:00

90

Космос

Катерина Звєздіна «Навіщо PR культурним проектам?»

 

Ілля Гладштейн

Тема: Як підготувати фільм до прокату? Презентація досвіду 86PROKAT

 

 

Ілля Гладштейн - директор 86PROKAT, першого українського дистриб’ютора креативної документалістики та українського кіно. Фільм «Брати. Остання сповідь», випущений компанією на 69 екранах, увійшов до четвірки найкасовіших релізів українських фільмів 2015 року.

Опис лекції: Монтаж та кольорокорекція завершені, але на шляху до глядача ще багато роботи: переклад та субтитрування, постер та титри, прес-кіт та DCP-копія. Як уникнути типових помилок при оформленні фільму, на якому етапі виробництва варто задуматися про дистриб’юцію - все це обговоримо на прикладах релізів 86PROKAT.

 

Яніна Соколова

Тема: Кіно і ЗМІ

 

 

Яніна Соколова- у 2004 займається акторською кар’єрою. Знімається в кіно, працює моделлю, служить у «Вільному театрі» та театрі «Дах». У 2006 – ведуча та журналіст програми «Ранок з «Інтером» на телеканалі «Інтер».  З 2007 по 2008 - ведуча та журналіст програми «Сніданок з «1+1». З 2009 р. – ведуча програми «Ранок на П’ятому». З 2011 – ведуча «Час новин», «Кіно з Яніною Соколовою», «Ранок на П'ятому». «Говорити правду в епоху всебічної імітації - чи не найбільша розкіш в сучасному житті. Тому я на 5-му».

Опис лекції: Якби ми не хотіли називатися Інтернет поколінням ТБ впевнено випереджає. Загальна маса українців третину вільного часу проводить біля блакитних екранів у пошуках... емоцій. Наша задача підштовхнути іх встати із власних диванів і сходити подивитися українське кіно. Як мінялися смаки українців і як слід знайти кіношникам ключ до їхніх сердець через ТБ поговоримо при зустрічі.

 

Катерина Звєздіна

Тема: Навіщо PR культурним проектам?

 

 

Катерина Звєздіна- PR директор Одеського міжнародного кінофестивалю. Закінчила Державний університет телекомунікацій. Почала свою кар'єру c посади молодшого PR-фахівця на загальнонаціональному каналі «Україна», де пропрацювала більш ніж 5 років. У 2016 році очолила прес-службу Одеського міжнародного кінофестивалю. Володіє глибокими знаннями у сфері просування культурних проектів, реалізації антикризових кампаній та корпоративного PR

Опис лекції: Навіщо PR культурним проектам?

1.            Навіщо вам та вашому проекту потрібен PR?

2.            Персональний бренд. Як з цим працювати?

3.            Журналісти - хто стоїть по той бік диктофона?

4.            Кризи бувають і в культурі. Що робити та куди бігти?

5.            6 вірних способів вивести журналіста з себе.