Програма:
Театр Академічна музика Кіно Для дітей Освіта Візуальне мистецтво Танець Перформанс Література Зелена сцена Фешн-арт Atlas stage

ВЕРЕСЕНЬ

Кіноклас

Кіноклас

  • 21.09.2016
  • Кіно
    Космос

- Олександр Онуфрієв «Професія кіно - актор . Інформація для роздумів», «Взаємодія актора на знімальному майданчику з партнером, камерою, світлом»;

- Геннадій Кофман «Продюсування документального кіно»;

- Олексій Величко «Художник-постановник та сьогодення». 

 

Час початку

Трива-

лість,хв.

Локація

Назва

14:00

90

Космос

Олександр Онуфрієв «Професія кіно - актор . Інформація для роздумів»

15:30

90

Космос

Олександр Онуфрієв «Взаємодія актора на знімальному майданчику з партнером, камерою, світлом»

18:00

90

Космос

Геннадій Кофман «Продюсування документального кіно»

20:00

90

Космос

Олексій Величко «Художник-постановник та сьогодення»

 

Олександр Онуфрієв

Тема: Професія кіно - актор . Інформація для роздумів

Тема: Взаємодія актора на знімальному майданчику з партнером, камерою, світлом

 

 

Олександр Онуфрієв - режисер, актор, сценарист, продюсер. У 2000 році закінчив Київський театральний інститут імені І.К. Карпенко-Карого за фахом режисер телебачення і кіно. Зняв кілька серіалів (Реальна містика, Код Костянтина, Черговий лікар) і короткометражних фільмів (Дача, Реаліті, Через терни). Як актор зіграв більше 80 ролей у фільмах і серіалах.

Опис лекції: Професія актора це тяжка праця і, перш ніж вибрати її, ви повинні чітко розуміти з чому вам доведеться зіткнутися. Про перші кроки в кіно, про підводні камені і дурних помилках, про різницю між аматором і професіоналом, а так само багато чого іншого, чого, на жаль, не вчать ні в інститутах, ні в акторських школах, ви дізнаєтеся на цих майстер-класах .

 

Геннадій Кофман

Тема: Продюсування документального кіно

 

 

Геннадій Кофман - український режисер, продюсер, журналіст, керівник кінокомпанії «МаГіКа-Фільм». Один із засновників та програмний директор міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Старший викладач кафедри Медіа-комунікацій Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна (курс кінознавства). Член Національної спілки кінематографістів України і Національної спілки журналістів України.

 

Олексій Велічко

Тема: Художник - постановник та сьогодення

 

 

Олексій Велічко - з 1999 р. займається проектуванням і виробництвом декорацій. На його рахунку 7 повнометражних фільмів, понад 40 музичних кліпів, більше 600 рекламних роликів. На даний момент є засновником Майстерні декорацій Олексія Величка і чинним художником-постановником.