Програма:
Театр Академічна музика Кіно Для дітей Освіта Візуальне мистецтво Танець Перформанс Література Зелена сцена Фешн-арт Atlas stage

ВЕРЕСЕНЬ

Товар

Товар

  • 23.09.2016
  • Театр
    Арт-дім 2

Вам набридли депресивні новинні сюжети? Ви більше не хочете чути та говорити про війну? Ви хочете чогось легкого, щоб розважитись? Тоді йдіть в інший театр. Вистава «Товар» про нестерпне - про загибель молодих чоловіків на війні. На війні вмирають не під гарну музику з героїчної фразою «Слава Україні!», звідти не повертаються до затишних будинків  в нових  формах з медалями, як це продають в кіно і соціальних роликах. Реальність - інша. 

Спектакль заснований на особистому досвіді автора. Це дебют в українському театрі молодого режисера і автора Аліка Сардаряна. Він народився у Києві, навчався у місцевому ВИШі, потім - на магістратурі у Вищій школі менеджменту у Варшаві. Служив в окремій медичній роті.

Вистава для багатьох українських критиків і глядачів стала справжньою подією в українському театрі в сезоні 2015/2016. У квітні 2016 Алік гастролював з великим успіхом в Берліні, в Театрі Максима Горького. Автор, режисер та виконавець: Алік Сардарян.
За участі  Максима Наконечного.

 


Квитки на: Квитки на: