Програма:
Театр Академічна музика Кіно Для дітей Освіта Візуальне мистецтво Танець Перформанс Література Зелена сцена Фешн-арт Atlas stage

ВЕРЕСЕНЬ

Освітня програма: лекції

Освітня програма: лекції

  • 20.09.2016
  • Освітня програма
    Літера 6 (4 поверх)

- 3С [три ес]: Сократичні бесіди на тему: «Гроші: добро чи зло?»;

- ВУМ (Відкритий Університет Майдану): Наталія Склярська «Соціальний капітал».

 

Час початку

Тривалість, хв.

Назва

18:30

120

3С [три ес]: Сократичні бесіди на тему: «Гроші: добро чи зло?»

20:00

120

ВУМ (Відкритий Університет Майдану) Наталія Склярська «Соціальний капітал»

 

 

Сократичні бесіди на тему: «Гроші: добро чи зло?»

Опис: Гроші в сучасному житті сприймаються здебільшого як квиток до кращого життя. Ми засмучуємося, коли їх мало в нашому гаманці, і радіємо, коли багато. Водночас підозріло ставимося до інших людей, які розбагатіли, вважаючи, що тут не обійшлося без "брудних" грошей. То що ж таке гроші в соціальному вимірі? Як вони впливають на наше сприйняття інших людей? І врешті, на чиїй вони стороні: добра чи зла? Про це та інше можна буде поговорити під час сократичної бесіди від Спільноти Свідомого Спілкування.

Про:  3C – це прорив свідомості! Ми об’єднуємо та надихаємо успішних молодих людей заради якісних змін у суспільстві. 3С – неприбуткова всеукраїнська молодіжна ініціатива, яка з 2010 року організовує просвітницькі заходи для молоді на основі неупередженого діалогу на актуальні суспільно-політичні та світоглядні теми.

Лекторка:Тамара Гуменюк

 

Тема:  «Соціальний капітал»

Опис: Що таке соціальний капітал, як він працює, і більше того, як він впливає?

Про: Відкритий Університет Майдану  – це приватна ініціатива кількох співробітників, викладачів та випускників київських бізнес-шкіл, яка з’явилась у грудні 2013 року. Сьогодні Відкритий Університет Майдану працює на різних майданчиках, у столиці та інших містах України. Сьогодні революція відбувається у головах людей і Майдан триває.

Наталія Склярська - керуючий партнер агентстваGenie Event Marketing. Працює на ринку BTL з 1996 року. Працювала в агентствах Ogilvy&Mather, EuroRSCG New Europe, Cheil Communications.  В особистому потрфоліо– роботи для брендів Samsung, KRKA, Nemiroff, Bentley, Stella Artois, Nissan, Хортиця... Найбільшим професійним досягненням вважає створення ідеї та втілення в життя проекту День Європи в Україні– технічним керівником якого є з першого дня існування проекту. Впевнена, що ринок PR та  Event-маркетингу в Україні тільки почав розвиватися і має величезний потенціал.