Програма:
Театр Академічна музика Кіно Для дітей Освіта Візуальне мистецтво Танець Перформанс Література Зелена сцена Фешн-арт Atlas stage

ВЕРЕСЕНЬ

Освітня програма: лекції

Освітня програма: лекції

  • 25.09.2016
  • Освітня програма
    Літера 6 (4 поверх)

- Презентація «Міжнародні арт-копродукції: досвід спільного проекту Чеського центру у Києві та Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка «Санація» Вацлава Гавела»;

- ПравоПис «Арт-критика: межі фахового та суб"єктивного»;

- ВУМ (Відкритий Університет Майдану): Микола Марусик «Як «Дія» перейшла до дії»;

- ВУМ (Відкритий Університет Майдану): Михайло Крикунов «Тренди у мистецтві очима декана бізнес-школи».

Час початку

Тривалість, хв.

Назва

14:00

120

ПравоПис. Арт-критика: межі фахового та суб"єктивного

16:00

120

ВУМ (Відкритий Університет Майдану) Микола Марусик «Як «Дія» перейшла до дії»

18:00

120

ВУМ (Відкритий Університет Майдану) Михайло Крикунов «Тренди у мистецтві очима декана бізнес-школи»

Тема: Як «Дія» перейшла до дії

 

 

Опис: Про: Відкритий Університет Майдану  – це приватна ініціатива кількох співробітників, викладачів та випускників київських бізнес - шкіл, яка з’явилась у грудні 2013 року. Сьогодні Відкритий Університет Майдану працює на різних майданчиках, у столиці та інших містах України. Сьогодні революція відбувається у головах людей і Майдан триває.

Про: Микола Марусик - активіст, засновник мистецької платформи «Дія»

 

Тема: Тренди у мистецтві очима декана бізнес-школи

 

 

Опис: Відкритий Університет Майдану  – це приватна ініціатива кількох співробітників, викладачів та випускників київських бізнес-шкіл, яка з’явилась у грудні 2013 року.. Сьогодні Відкритий Університет Майдану працює на різних майданчиках, у столиці та інших містах України. Сьогодні революція відбувається у головах людей і Майдан триває.

Про:  Михайло Крікунов - Кандидат економічних наук, доцент, радник з академічних питань і досліджень консалтингової компанії Reputation Capital (партнера Reputation Institute, США). Екс-президент Міжнародного інституту бізнесу (Київ). Науковий співробітник Міжнародної ради економічного розвитку – IEDC (США). Член Британського товариства маркетингових досліджень. Автор понад 50 наукових робіт. Декан Київської бізнес-школи, директор Ризької бізнес-школи, маркетолог, управлінець, викладач та бізнес-консультант.