Програма:
Театр Академічна музика Кіно Для дітей Освіта Візуальне мистецтво Танець Перформанс Література Зелена сцена Фешн-арт Atlas stage

ВЕРЕСЕНЬ

Перфоманс «співаючих» інструментів «Темброві Антифони».

Перфоманс «співаючих» інструментів «Темброві Антифони».

  • 16.09.2016
  • Академічна музика
    Бункер

У виконанні скрипки, віолончелі, саксофону тарояля,разом з хором «Quasi Semplice» ви почуєте твори Й.Баха, В.Сильвестрова, М.Скорика, Д.Паржицького та М.Марченко.

Антифон — це діалог у просторі...Ідея «Тембрових антифонів» полягає у сплетінні, взаємопроникненні, діалозі тембрів, у ретрансляціїї голосу людини та хору, як його квінтесенції.

Всупереч законам класичної концертної драматургії, у цьому дійстві поєднані хорові мініатюри сучасних українських авторів, фрагменти старовинних сюїт, сольні імпровізації та імпресіоністичні авторські композиції для тріо. У програміприналежність до певного жанру чи стилюне є важливою, відкидаютьсябудь-які канони й стереотипи. Найважливіше —стан, емоція, що знаходить своє відображення в музичній мініатюрі. Аджеголоси інструментів за допомогою клавіш чи струн стають своєрідними провідниками для людської душі. Ви потрапляєте у світ мистецтва.

Камерний хор «Quasi Semplice» (букв. з іт. – «майже просто») було створено у листопаді 2015 року. Учасниками ансамблю є професійні співаки – випускники або студенти київської консерваторії. Диригенти – Марія Марченко та Дмитро Паржицький. Молодий та амбітний колектив працює в сучасних, концептуальних проектах, створює новий підхід до класичного хорового виконання, дотримуючись кредо – створювати змістовне мистецтво. Хор «Quasi Semplice» воліє втілювати глибокі, духовні, сучасні творчі ідеї, адже тільки мистецтво в дії має сенс.

Виконавці:

Камерний хор «Quasi Semplice»
Художній керівник і диригент – Марія Марченко
Диригент – Дмитро Паржицький
Соло скрипки – Мирослава Которович
Соло віолончелі – Анна Щербина
Рояль – Валерія Марченко
Саксофон – Евгеній Давиденко
Відеосценографія – Зінаїда Ліхачева