Програма:
Театр Академічна музика Кіно Для дітей Освіта Візуальне мистецтво Танець Перформанс Література Зелена сцена Фешн-арт Atlas stage

ВЕРЕСЕНЬ

Сцена переселенця

Сцена переселенця

  • 19.09.2016
  • Театр
    Сцена переселенця

19:30 «ZlatoМіsто». Постановка театру сучасного діалогу (Полтава). Реальні історії людей, які були змушені залишити свій дім, перебратися до Полтави, і тут почати життя з нуля.

«Сцена переселенця» - спеціальна театральна програма, де прозвучать історії людей, які втратили свій дім. Куратором програми є Театр Переселенця за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR) в Україні. 

Театр як останній вихід, як останнє сховище під час втечі. Війна триває в наших душах, коли наші тіла вже врятувались від жахіть війни чи переслідувань? Українські, сирійські та німецькі актори шукатимуть відповіді на ці питання в матерії театру, яку вони знають чи раптом дізнались про неї, як про свій єдиний вихід.

На «Сцені переселенця» ви побачите документальні вистави від Театру Переселенця (Київ), Театру для діалогу (Київ) та Театру сучасного діалогу (Полтава). Вперше до України для виступу на «Сцені переселенця» приїдуть учасники Maxim Gorki Theater (Берлін, Німеччина). Двічі поспіль, у 2014 та 2016 роках Театр імені Максима Горького визнавали «Театром року у Німеччині». 

«ZlatoМіsто»

Учасники проекту вийшли на вулицю з питанням «Коли ви переїхали до Полтави?». І виявилось, що приїжджим є кожен другий. Серед цих людей чимало переселенців з Донбасу. Автори називають свій проект боротьбою зі стереотипами – в провінційній Полтаві вони сильні. Інтерв’ю з переселенцями озвучують актори полтавських аматорських театрів. Театр сучасного діалогу (Полтава). Драматург - Ірина Гарець. Режисер -  Галина Джикаєва.