Програма:
Театр Академічна музика Кіно Для дітей Освіта Візуальне мистецтво Танець Перформанс Література Зелена сцена Фешн-арт Atlas stage

ВЕРЕСЕНЬ

Сцена переселенця

Сцена переселенця

  • 24.09.2016
  • Театр
    Сцена переселенця

17:00 Displaced Kids. Вистава-свято. Представлення результатів тижневої роботи спеціальної програми для дітей-переселенців.

«Сцена переселенця» - спеціальна театральна програма, де прозвучать історії людей, які втратили свій дім. Куратором програми є Театр Переселенця за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR) в Україні. 

Театр як останній вихід, як останнє сховище під час втечі. Війна триває в наших душах, коли наші тіла вже врятувались від жахіть війни чи переслідувань? Українські, сирійські та німецькі актори шукатимуть відповіді на ці питання в матерії театру, яку вони знають чи раптом дізнались про неї, як про свій єдиний вихід.

На «Сцені переселенця» ви побачите документальні вистави від Театру Переселенця (Київ), Театру для діалогу (Київ) та Театру сучасного діалогу (Полтава). Вперше до України для виступу на «Сцені переселенця» приїдуть учасники Maxim Gorki Theater (Берлін, Німеччина). Двічі поспіль, у 2014 та 2016 роках Театр імені Максима Горького визнавали «Театром року у Німеччині». 

«Displaced Kids»

В рамках «Сцени переселенця» діє окрема дитяча програма «Displaced Kids». Зазвичай діти-переселенці дуже важко адаптуються на новому місці. Дитяча програма ставить за мету допомогти дитині звикнути до нових умов проживання за допомогою театральних проектів. В межах фестивалю ми плануємо організувати тиждень дитячих занять з драматургами, акторами та художниками. 24 вересня програма завершиться «виставою-святом», де діти покажуть результат тижневої роботи. Куратор проекту - Олександр Фоменко.