Програма:
Театр Академічна музика Кіно Для дітей Освіта Візуальне мистецтво Танець Перформанс Література Зелена сцена Фешн-арт Atlas stage

ВЕРЕСЕНЬ

Лабораторія драматургії для дітей та підлітків

Лабораторія драматургії для дітей та підлітків

  • 23.09.2016
  • Для дітей
    Aрт-дім 1

Майстер-класи (вік 8+):

15:00 «Тіньовий театр: історії про особливе»;

17:00 «Музичне коло: історії – пісні».

15:00 Майстер-клас "Тіньовий театр: історії про особливе ",  вік 8+

 Майстерня працюватиме як  підготовлений тіньовий театральний майданчик із різноманітним реквізитом. Кожен учасник зможе стати режисером та актором історії , яка перекладена з мови легенди на  мову загадкових фігур.  Діти та дорослі познайомляться із  особливостями театру тіней, спробують розіграти легенди, які розказують про історії Закарпатського краю . Учасники майстерні створять власну історію за мотивами легенд, яку розіграють засобами театру тіней.

17:00 Майстер-клас "Музичне коло: історія в пісні ", вік 8+

Справжній народний спів народжувався в емоціях, що виникали на основі реальних життєвих історій. Ніхто із виконавців традиційної музики не отримував навики співу в школах, музичних колективах -  у піснях  звучала  душа. Саме тому вони і досі залишаються найцікавішими та найчуттєвішими екземплярами нашої історії.

Усі бажаючі зануряться в справжнє життя та історію Закарпаття через пісню, познайомляться із особливістю "дикого" співу, вивчатать  куплети із народних пісень, творимемо власне музичне оформлення, використовуючи перкусію.

За підтримки Посольства США в Україні

Партнери проекту:

Міжнародна організація «Корпус Миру»

Міжнародний фестиваль дитячого театру «Птах»