Програма:
Театр Академічна музика Для дітей Танець ARKsquat

ВЕРЕСЕНЬ

STOP BEING POOR

STOP BEING POOR

  • 09.09.2017
  • 19:00
  • Театр
    Довженко-Центр: Сцена 6

By Proxy (Норвегія)

Тривалість: 80 хв

Вистава йде англійською мовою з українськими субтитрами

«By proxy»  - це нове мистецьке об’єднання, створене після співпраці в невеликих групах,  наразі працює над проектом «StopBeingPoor» («Досить бути бідним»). Наша колективна сила виникає з універсальності наших художніх якостей. З досвідом роботи в різних естетичних вимірах та формах, в поєднанні з навичками в різних сферах, таких  як танець, музика, сценографія, інсталяція, академічне мистецтво, кіно і акторська майстерність, ми прагнемо переосмислити свій театральний досвід і форми живого самовираження. У нашому матеріалі ми комплексно підходимо до розробки і вивчення простору, світла, тексту, руху і звуку одночасно, в пошуках діалогу, взаємодії та прогалини між елементами вистави. Важливою частиною нашого процесу, є запитання та експерименти, як стратегії для глибокого занурення у гру .

«Усі ми одноразові. Працюй – споживай – помирай!»

Конкуренція - рушійна сила капіталізму. Ми завжди доступні, постійно спраглі до чогось, постійно поспішаємо, і щоразу все більше - ось як працює неоліберальний перфекціонізм, завдяки постійній самооптимізації..

Звичайно, в умовах для працевлаштування «Stop Being Poor», працівники зазнають шаленого тиску та прагнуть до успіху, переходячи з одного місця на інше у системі. Колесо для білки продовжує крутитися.

«Stop Being Poor» досліджує колективну тривогу через спосіб життя звичайних мешканців міста капіталізму: Працюй – споживай – помирай. Масове виробництво, незрозумілі торгові презентації та безкінечна утопія запрошують нас до жорстокої подорожі до турботи, роздумів та єдності.

Навдивовижу, тривога (з деякими ускладненнями, як самотність та депресія) зрідка визнається проблемою нашого часу, або нашої соціально-політичної структури. Це лишається публічною таємницею і визнається лише провиною або слабкістю тих, хто не зміг справитися з тиском сучасної системи.

Через сенсорне бомбардування, тобто текст, танець, живу музику, відбувається залучення глядачів і гра легко розгортається і виходить за межі конкретного жанру.

«Stop Being Poor» отримала нагороду за найкращу виставу на Korber Studio Junge Regie Festival 2015 у театрі Thalia у Гамбурзі. Члени журі охарактеризували даний виступ як плідну спільну роботу, що піднімає важливу політичну проблему у розумний та ігровий спосіб, використовуючи сильні візуальні висловлювання, яскравих акторів та сценографію на високому рівні.